אלין 
מיסטיקנית
 תקשור, טארוט
הילינג, החזרת אהבה, הסרת כישוף, פתיחת מזל פרנסה זוגיות שלום בית, ייעוץ עסקי

0522637732
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


דף הבית >> פעולת החזרת אהבה
 

אלין המתקשרת - הינה מדיום חזקה במיוחד עם התמחות בהחזרת אהבות , למציאת זיווג הגון והקמת בית בישראל . מייעצת ומדריכה ברמה של ליווי אישי וחם עד תום התהליך .
לאורך השנים, אלין עזרה ועוזרת לזוגות שאיבדו את דרכם במערכות יחסים רבות תהפוכות , בהשבת אהבה לקשר זוגי יציב שמחזיק מעמד לאורך השנים .

השיטה שאלין פועלת בה הינה שיטה עתיקה ואנרגטית הדורשת מסירות רבה ומחוייבות עד תום התהליך וקבלת תוצאות .

אז איך זה עובד ?

בשיחת ייעוץ ראשונית אלין בודקת האם הקשר הוא ממקור הנשמה .

אלין מבצעת את שיטת החזרת אהבה בשיטה קדומה טהורה ללא התעסקות במאגיה ובטומאה אלא באמצעים כשרים אנרגטיים ובקדושה כאשר המבקש החזרה אינו נדרש לעשות דבר מצידו .

פעולת החזרת אהבה לפי שלבים :

שלב ראשון - החזרת הקשר


 כבר מהפעולה הראשונה יורגש השינוי אנשים מעידים על שינוי לחיוב מצידו של בן/בת הזוג ברמת הגעגוע , הבעת רגשות ואינטנסיביות הקשר , כלומר היחסים מקבלים תפנית באופן ממשי ומורגש.


שלב שני - חיזוק הקשר

לאחר שפעולת החזרת הקשר מתבצעת , מה שחשוב זה להדק את הקשר בין שני הצדדים ,ליצור רצף ויציבות , הפעולה גם מונעת מהצד שמוחזר את הרצון להיות עם גבר/אישה אחרת , כל מה שהמוחזר/ת מעוניין זה רק להיות עם אותו אדם !

שלב שלישי - נעילת הקשר

הפעולה הנ"ל הינה הפעולה הסופית בכל התהליך , בפעולה זאת אלין נועלת את הקשר כך שלא יהיה מצב של פרידה נוספת, או בלבולים מכל צד שהוא .

חשוב לציין שטווח כל הפעולות הנ"ל  ברוב המיקרים במקסימום של חודש וחצי  אך קיימים מקרים שבהם התהליך לוקח יותר זמן , בכל תקופת הזמן הנ"ל אלין מלווה טלפונית את התהליך , אחת לשבוע מתקיימת שיחת סיכום לגבי כל מה שאירע במהלך השבוע , היא מייעצת תומכת ובעיקר ממשיכה לחזק את הקשר .
כל הזמן ניתן לפנות בשאלות לאלין דרך האתר .

 

 
לייבסיטי - בניית אתרים